NBG-RwS- klan forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cw protiv NBG-a

+5
Yorda
Ghosty.seX
zL1
NBG | nbgM@rko
Cvrc
9 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  NBG | nbgM@rko Pet 28 Nov 2008, 16:13

ee too,vazno je ucstvovati,posle mozete da kazete kako ste igrali protiv NBG-a SmileSmile) hahahahha
NBG | nbgM@rko
NBG | nbgM@rko
Admin

Broj poruka : 229
Datum upisa : 18.11.2008

https://nbgclan.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  Cvrc Pet 28 Nov 2008, 23:13

CiPiRiPi^oLoSh ::Ljudi oce neko sa nama cw? Treba nam josh malo vezbe Smile

No FeaR Rules Smile Twisted Evil

Alo bre mrs u svoju temu Laughing Ako ste vi spremni jedan protiv 5 moze Laughing

Elem ako si bash tako zapeo da okupim ja jedno 5 ljudi onako bzvz cisto da vidimo sta znate ^^ lol!
Cvrc
Cvrc

Broj poruka : 30
Datum upisa : 19.11.2008
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  Yorda Sub 29 Nov 2008, 00:28

Cvrc ::Hehe brate da se bojim necijeg bana, ne bojim ceo server sam odjebao (a bio sam tamo skoro od njegovog nastanka mozda koji dan posle ... ) zato sto su idioti i ne vide dalje od svog nosa i zenske im upravljaju mozgovima ... Servera ima i bice, samo je problem kad se naviknes na gay-eve ( citaj: VAS Laughing ) .

A druga stvar ako se neko UKAKIO Rolling Eyes to ste vi jer koliko vas ima jos niste se usudili da nadjete server da vam pokazem ko je TATA Cool
Cvrc brate....mojne mnogo prozivas i se kurcis da si neki pr0...jer si bot zesh tako da svaki lik iz NBG bi te odvalio da igra ozb....ja od kad znam mareta,on nikada nije igr'o ozb...Al' ima on svoje vijuge u mozgu pa nekad zablidira,al' i ostali bi te shurnuli...P.S ne pravim se pametan i blabla...lepo kazem... Pozdrav za NBG ... cheers lol!
Yorda
Yorda

Broj poruka : 48
Datum upisa : 18.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  NBG | Nio Sub 29 Nov 2008, 01:26

Koji ste vi likovi, oko cega raspravljate. Ko je boliji a ko gori
Vazno je drugarstvoooooo
TATATATIRAAAA
NBG | Nio
NBG | Nio

Broj poruka : 58
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  NBG | nbgM@rko Sub 29 Nov 2008, 01:46

Yordaaa careeeee,sad si me odusevio SmileSmileSmile
Cvrc gay SmileSmileSmile




ps:salim se,ovo je samo zezanje,al mozda je i pola istina Smile
NBG | nbgM@rko
NBG | nbgM@rko
Admin

Broj poruka : 229
Datum upisa : 18.11.2008

https://nbgclan.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  Cvrc Sub 29 Nov 2008, 14:43

Yorda ::
Cvrc ::Hehe brate da se bojim necijeg bana, ne bojim ceo server sam odjebao (a bio sam tamo skoro od njegovog nastanka mozda koji dan posle ... ) zato sto su idioti i ne vide dalje od svog nosa i zenske im upravljaju mozgovima ... Servera ima i bice, samo je problem kad se naviknes na gay-eve ( citaj: VAS Laughing ) .

A druga stvar ako se neko UKAKIO Rolling Eyes to ste vi jer koliko vas ima jos niste se usudili da nadjete server da vam pokazem ko je TATA Cool
Cvrc brate....mojne mnogo prozivas i se kurcis da si neki pr0...jer si bot zesh tako da svaki lik iz NBG bi te odvalio da igra ozb....ja od kad znam mareta,on nikada nije igr'o ozb...Al' ima on svoje vijuge u mozgu pa nekad zablidira,al' i ostali bi te shurnuli...P.S ne pravim se pametan i blabla...lepo kazem... Pozdrav za NBG ... cheers lol!

E sad IDIOTE da ti ja kazem, da imas imalo mozga i procitas temu od pocetka shvatio bi da je sve ovo zezanje uglavnom izmedju mene i mareta... Medjutim verovatno si toliko nepismen da ne znas ni da citas i trebalo bi ti pola dana da procitas 4 strane. A sto se tice igranja, nikad nisam igrao ozbiljno to znaju svi ovde koji su skontali poentu teme (nisu idioti ko ti) i meni cs ne sluzi da budem ozbiljan nego da se zezam i opustim (to sto si ti kratak u mozgu i cs ti najozbiljnija stvar u zivotu nisam ja kriv i nikakav ti doktor ne moze pomoci ... ). Cool
Cvrc
Cvrc

Broj poruka : 30
Datum upisa : 19.11.2008
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  NBG | nbgM@rko Sub 29 Nov 2008, 16:11

auuu bre ljudovi polako,nemo se prepucavate,ok reko sam mu ja da je zezanje sve bilo,cvrce stipu,yorda stipu(tnx for difeNd al ne treba),cvrc gay SmileSmileSmile
nemojte teske reci da koristite,sve je ovo zezanjeznaci sad sam raspolozen,ne kvarite mi to..


ps:cvrce nisu svi tako ineteligentni ko ti ,ipak je trebalo napisati te 4 strane SmileSmile:0
ps:yorda ti si pro ko i mi hehe,al nemo da forsiras,kad jednom naucim bhop ima da te preskacem i sa flashom da te ubijam



ZAKLJUCAVAM-PRELAZI U NESTO STO MI SE NECE DOPASTI
NBG | nbgM@rko
NBG | nbgM@rko
Admin

Broj poruka : 229
Datum upisa : 18.11.2008

https://nbgclan.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Cw protiv NBG-a - Page 3 Empty Re: Cw protiv NBG-a

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu